Kontakt

Nasz portal zajmuje się szeroko rozumianą tematykę związaną z podatkami, biznesem i gospodarką. Misją portalu jest dostarczanie rzetelnych informacji ze świata finansów i biznesu. Nasza redakcja zajmuje się pozyskiwaniem i publikacją informacji w sposób możliwie rzetelny i zgodny ze stanem faktycznym. Źródłem informacji są ogólnodostępne media, które staramy się weryfikować, aby nie powielać informacji nieprawdziwych i niezgodnych ze stanem faktycznym.

InfoSerwis jest grupą serwisów o nieznacznym zabarwieniu regionalnym. Na łamach serwisu publikujemy informacje o charakterze ogólnopolskim, a w ramach poszczególnych serwisów regionalnych również wiadomości związane z konkretnymi obszarami Polski. Nasza specjalność to bieżące tematy związane z inwestycjami stolicy, regionalne nowinki, a także gorące informacje z zakresu finansów, podatków, handlu, rynku pracy i nieruchomości.

Kontakt z redakcją

 

logo intermedia

52-418 Wrocław,
ul. Bukowskiego 178
tel: 71 718 20 26
hello@intermedia.co.pl

Słowo o nas

W InfoSerwisie znajdziesz nie tylko aktualności, ale i porady, analizy, a także eksperckie spojrzenie na świat gospodarki i biznesu. Dodatkowo, w naszym serwisie znajdziesz aktualne dane urzędów skarbowych w regionie, co jest kluczowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz dla tych, którzy chcą być na bieżąco z obowiązującymi przepisami podatkowymi. Zapewniamy szybki dostęp do niezbędnych informacji, które ułatwią zarówno prowadzenie biznesu, jak i osobiste rozliczenia podatkowe. Stawiamy na kompleksowość i aktualność informacji, by nasi czytelnicy mieli pewność, że otrzymują wiarygodne i przydatne dane. Nasze serwisy regionalne zapewniają rzetelne i angażujące treści, dostosowane do specyfiki różnych regionów Polski.

Chcesz nawiązać współpracę? Interesuje Cię reklama na naszej stronie? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, od treści partnerskich po projekty reklamowe. Twoja firma może zyskać wyjątkową widoczność wśród naszych czytelników – świadomych, aktywnych, zainteresowanych światem wokół nich.

 

Nasze serwisy informacyjne

InfoSerwis Warszawa

Serwis o tematyce ogólnopolskiej oraz tematami związanymi z miastem stołecznym Warszawa oraz województwem mazowieckim, łódzkim oraz wielkopolskim i lubuskim.

is.waw.pl

InfoSerwis Wrocław

Serwis o tematyce ogólnopolskiej oraz tematami związanymi z Wrocławiem oraz województwami położonymi na południu polski do których należą województwa dolnośląskie górny śląsk oraz opolskie.

is.wroc.pl

InfoSerwis Gdańsk

Serwis o tematyce ogólnopolskiej oraz tematami związanymi z Wrocławiem oraz województwami nadmorskimi polski do których należą województwa pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie.

is.gdansk.pl

InfoSerwis Białystok

Serwis o tematyce ogólnopolskiej oraz tematami związanymi z Wrocławiem oraz województwami położonymi na północy polski do których należą województwapodlaskie i warmińsko-mazurskie.

is.bialystok.pl

InfoSerwis Rzeszów

Serwis o tematyce ogólnopolskiej oraz tematami związanymi z Rzeszowem oraz wschodnią częścią Polski, w szczególności województwami podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie

is.rzeszow.pl

 

Reklama w serwisie

Oferujemy Państwu możliwość zamieszczenia reklamy w naszym serwis w postaci artykułu sponsorowanego wraz ze zdjęciami, zawierające odnośniki do materiałów zewnętrznych. Artykuły publikowane na łamach naszego serwisu mają charakter stały (publikowane są dożywotnio) wraz z promocją takiego artykułu na stronie głównej serwisu.

Wymagania dotyczące artykułu

Wszystkie artykuły przed publikacją przechodzą przez naszą redakcję w celu oceny zawartości merytorycznej, poprawności artykułu oraz jego charakteru. Koszt publikacji  pojedynczego artykułu wynosi 1500,- (netto) bez ograniczeń czasowych.

Reklamę na naszym serwisie możesz również zakupić na preferencyjnych warunkach za pośrednictwem naszego platformy Whitepress.

Statystyki serwisu

 

statystyka serwisu
Statystyki ruchu w serwisie obejmują okres od stycznia do czerwca 2022 roku.

Zapraszamy do współpracy!